محل تبلیغات شما

نتیجه تصویری برای توئی که بودی

یادش بخیر تا صدات میزدم و ته اسمت یه جانم میگفتم اگه هزارهزارمین بار هم بود بازم میتونستم شوق و شعف توی چشمهات ببینم .

هر وقت و هر زمان که بغلت میکردم تو هر حالی اما احساسرضایت و خوشحالی رو در وجودت حس میکردم .

اصلا نشد که دستم رو روی شونه هات بذارم و آروم یا خیلی زوددستت رو روی دستم نذاری .

امکان نداشت وقتی که به هر بهونه ای بغلت میکنم بگی ولم کن اینقده بهمن نچسب .

یادم نمیاد برات کادوئی خریده باشم هرچند کوچیک و کم ارزشاما ذوق رو توی چشمات بهم نشون نداده باشی.

هر چی فکر میکنم میبینم همیشه و همیشه احساسات و ابراز احساس درون من رو یه جوری جواب دادی .

آخه همه اینجوری نیستند .

درسته همه از این پیامها و احساساتخوششون میاد اما دادن حس متقابل خیلی معرفت میخواد .

کم و زیادش مهم نبود ، مهم این بود که بودنت رو بهم نشون میدادی .

قرار نبود تمام روزهای زندگی فقط و فقط احساسات و انرژیمثبت یا رفتار کافی شاپی باشه .

اما مهمه که آدم برای رفتار و احساساتش پاسخ بگیره تا بتونه دوباره انرژی بده .

احساس و رفتار دو طرفست ، یه طرفه بودنشون جز دردسر چیزی نداره.

فقط حیف شد آخه دیگه عمرم به دنیا نبود . من مردم و حالا دارم با خاطراتت سر میکنم .

میدونی .   زندگیدو روزه .

اما باید قبول کرد و راضی به رضای خدا بود .

باید داشته ها رو دید و نوشت و براشون برنامه ریزی کرد ، باید خدا ببینه که داده هاش رو میبینی .

خدا جدائی ها و دوری ها رو نمیخواد اما اتفاقات و باید ونباید های زندگی همیشه هست و خواهد بود .

مردن و نبودن توی این دنیا اگه بد بود خدا تقدیرش نمی کرد .

حقیقت درد نیست آگاهیست

نگاهش کرد و خوابید

شاهراه آشنایم بود چشمانت ولی

رو ,خدا ,نبود ,میکنم ,توی ,زندگی ,رو روی ,ها رو ,بهم نشون ,احساسات و ,جز دردسر

مشخصات

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

اشعار صفیه پاپی فیزیک به زبان ساده همسفران تبریز Don's site Susan's notes Automotive diagnostic allows you to keep a new car nirincudent گل همیشه بهار مرجع مقالات متنوع Donald's page